Ranza özellikle, birden fazla kişi tarafından kullanılacak odalarda alan tasarrufu sağlayan, kullanışlı çözümlerden. Bu nedenle de çocuk ve genç odalarının vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor.

 İhtiyaç ve beklentilerinize tam olarak yanıt verebilecek modeli ararken çeşitli faktörleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Depolama alanı sunan modeller, kullanışlılık açısından daha avantajlı alternatifler olarak karşımıza çıkıyor. Mekânda büyük bir gardırop veya kitaplık için yer yoksa çekmeceli ve/ veya raflı ranza modelleri tercih edilebilir. Ranza tasarımına gardırop eklenen modeller de alan tasarrufu sağlayacak, kullanışlılığı arttıracaktır. Bunlarda gardırop olarak işlev gören bölüm, alt yatağın başucu ve üst yatağın altındaki mesafede konumlanır.

Bazı modeller, ikiden fazla kişi tarafından kullanıma izin verecek tasarıma sahiptir. Bunlarda alttaki yatağın iki kişilik olduğunu görüyoruz. Daha fazla kişiye uyku alanı sunabilmek için, üst üste üç yataklı tasarımlardan da yararlanılabilir.

Odada kanepe veyakoltuk gibi mobilyalara ayrılacak ekstra yer yoksa ranza, oturma alanı sağlama fonksiyonunu da üstlenebilmekte. Alt kattaki yatağın kanepeye de dönüşebildiği modelleri bu amaç için kullanabilirsiniz.

Ranza için satın alma kararı verirken değerlendirmeniz gereken konulardan bir diğeri elbette, sağlamlık. Sağlamlığı iki farklı nokta üzerinden değerlendirmeniz gerekiyor; malzemenin dayanıklılığı ve birleşme noktalarındaki sağlamlık.

Daha fazla depolama alanı ve/ veya uyku alanı sunan, farklı eşyalarla bir araya getirilmiş Ranza Modelleri Turem Mobilya’da sizi bekliyor. Eviniz içinoptimum çözümler sunacak modeller arasından tercih yapabilir, dilerseniz evinize uygun ranza ölçülerini ileterek mobilyayı size özel hale getirebilirsiniz.