HABER PORT

Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Lara Otelleri

Yaz aylarının popüler tatil merkezlerinden biri olan Lara’da herkes için son derece keyifli bir tatil atmosferi bulunmaktadır. Hem büyük otellerde kalan tatilciler hem de kamp alanlarını dolduran tatil severler yaz ayları dolup taşan Lara’da gezip görülebilecek doğal ve tarihi güzelliklerin yanı sıra eşsiz bir plaj ortamı bulunmaktadır. Lara otelleri son derece konforlu ve lüks bir tatil atmosferini tatil severlere sunabilecek hizmet kalitesine sahip tesislerden oluşmaktadır.

Yaz aylarının gelmesiyle yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Lara’da bulunan Altınkum Plajı, kesinlikle denizin keyfini en iyi şekilde çıkarabileceğiniz yerlerden birisidir. Oldukça geniş bir kumsal alanına sahip olan Altınkum Plajı, masmavi denizi ve ince kumları ile yaz aylarının en renkli yerlerinden birisidir.

Lara’nın en önemli doğal güzelliklerinden birisi olan Düden Şelalesi’de Lara’da gezip görmeniz gereken yerler arasındadır. Sadece Lara’nın değil tüm Akdeniz Bölgesi’nin en görkemli şelalelerinden birisi olan Düden Şelalesi, Lara’nın en özel yerlerinden birisidir.

Doğal güzellikleri ve plajları dışında tarihi yerleriyle de bilinen Lara, yakınlarında bulunan Perge Antik Kenti, tarihin atmosferini en iyi şekilde yansıtan yerlerden biri olarak görmenizi tavsiye ederiz. Binlerce yıllık geçmişi ile Perge Antik Kenti, hala ayakta kalan yapıların ihtişamını tatil severlere sunabilmektedir.

Lara’da bulunan konforlu oteller de tatilinizi gerçekleştirirken Altınkum Plajı’nda deniz, kum ve güneşin tadını en iyi şekilde çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda Düden Şelalesi’ne de giderek doğanın huzur verici ortamında keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Tarihe ilgi duyan duymayan herkesin dikkatini çekebilecek Perge Antik Kenti’ne de giderek tarihin izlerine tanıklık edebilir, tatiliniz için farklı deneyimler edinebilirsiniz.

Lara, tüm bu güzellikleriyle aynı zamanda romantik bir balayı rotası olma özelliğine de sahiptir. Lara’da bulunan balayı konsepti hizmetlerine sahip Lara balayı otelleri ile rüya gibi bir balayı tatili yaşayabilir, mutluluğa adım atılan ilk günleri unutulmaz tatil anıları ile süsleyebilirsiniz. Lara’da son derece konforlu ve eksiksiz bir tatile Touristica’nın sunmuş olduğu birbirinden cazip fırsatlarla çok ekonomik oranlarla sahip yaşayabilirsiniz. Touristica fırsat ve kampanyaları ile Lara otel fiyatları çok avantajlı tekliflerle tatil severlere ulaşabilmektedir. Mavi ve yeşilin konforlu otellerle buluştuğu Lara’da aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte eşsiz bir tatil yaşayabilir, bu tatili indirimli fiyatlarla daha cazip bir hale getirebilirsiniz. Hem hayallerinizdeki tatili yaşayabileceğiniz hem de bütçenizi koruyabileceğiniz, bir tatile erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirerek de sahip olabilirsiniz.

Lara, yaz aylarını kamp alanlarında kamp yaparak geçirmek isteyen tatil severler içinde birçok olanağa sahiptir. Kamp alanları ve ağaç evleri de Lara’da tatilin keyfini çıkarabileceğiniz bir ortamı kamp severlere sunabilmektedir. Hatta tüm yazı kamp alanlarında geçiren tatilciler her yaz Lara’ya gelmektedir. Sizlerde ister kamp alanı olsun ister konforlu oteller olsun dilediğiniz tatili Lara’da yaşayabilirsiniz.