HABER PORT

Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Kredi Kartı Seçiminde Yenilikçi Uygulamalar

Senin Bankan’ın kendin özgü yenilikçi ürünlerinden bir diğeri de kredi kartı seçenekleri. Kuveyt Türk’ün yeni kredi kart uygulamaları arasında yer alan Sağlam Kart, anlaşmalı olan tüm üye iş yerlerinde geçerli oluyor. Altın puan özellikleri, taksit olanakları ve indirim fırsatları ile tüm yapacağınız alışverişlerinizde beklentileri karşılıyor.

Sağlam Kart ile Daha Esnek Avantajlar

Acil nakit ihtiyacını gidermeye çalışan kart uygulamasında taksitli avantajlar ön plana çıkıyor. Düzenli olarak 200 TL ve üstü kart kullanımları bulunan , ekstre borcunu vaktinde kapatan kişiler, 50 TL tutarında altın puan kazanıyor. Kart ücreti ödemeden kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz. Acil şekilde nakde sıkışırsanız Sağlam Kart’ın nakit avans özelliğinden yararlanabilirsiniz. Sağlık ve eğitim piyasasında vade farksız 5 taksit avantajına göz atabilirsiniz. 100 Tl ve üzeri olan işlemlerinizde 12 aya kadar varan sürelerde taksitlendirme yapabiirsiniz.

Sağlam Kart’a başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra tüm yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizdeki 50  TL tutarı taksite böldürebilirsiniz. Taksit için paradan ziyade altın ve gümüş gibi değerli madenlerin olması gerekiyor. Tüm harcamalarınızı 2 aydan 9 aya kadar rahatlıkla taksitlendirebilirsiniz. Üstelik her alışverişte taksit sayınızı belirlemenize de gerek yok. Tekrar siz değişim yapıncaya kadar taksit sayısı aynı kalır. Sayısını değiştirmek istiyorsanız çağrı merkezi hattını arayabilirsiniz. Böylelikle şube aracılığı ile kolayca değişim yapabilirsiniz. Kart ücreti ödemenize gerek kalmadan tüm işlemlerinizi kısa sürede sonlandırabilirsiniz.

Sağlam kredi kartı başvurusu online ortamda yapıldıktan sonra Kuveyt Türk şubelerinden kolayca alınıp kullanılabilir. Kartınız ile ilgili aklınıza takılabilecek birtakım sorular olabilir. Bu durumda asistanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Güvenli alışveriş yapabilme noktasında da büyük avantajlar sağlıyor. 50 Tl’ye kadar olan tüm alışveriş seçeneklerinde temassız kart özelliği sayesinde kartınızın bilgilerini ve limitini tehlikeye atmadan alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre Kuveyt Türk’ün anlaşmalı olduğu kuruluşlarının ilgili faturalarını otomatik talimat vererek kolayca ödeyebilirsiniz. Platin, Gold ve Klasik olmak üzere üç ayrı türde olan kartlar içerisinden kendi ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek olanı tercih edebilir ve böylelikle tüm işlemlerinizi kesintisiz şekilde halledebilirsiniz.

Bir cevap yazın