HABER PORT

Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Kalben, Ege Perla’ya Geliyor

Açılışını 20 Nisan, Cumartesi günü akustik performanslarıyla son döneme damga vuran şarkıcı ve söz yazarı Kalben’in yapacağı Ege Perla Bahar Konserleri, sürpriz isimlerle Mayıs ayına kadar devam edecek.

Bu bahar Ege Perla’dan yine müzik sesleri yükselecek! Gerçekleştirdiği etkinliklerle ve konserlerle her zaman adından söz ettiren Ege Perla, bu yıl da Bahar Konserleri ile birbirinden değerli sanatçıları programında ağırlayacak.

Açılışını 20 Nisan, Cumartesi günü akustik performanslarıyla son döneme damga vuran şarkıcı ve söz yazarı Kalben’in yapacağı Ege Perla Bahar Konserleri, sürpriz isimlerle Mayıs ayına kadar devam edecek.

Her yaşa ve zevke hitap eden, farklı tarzları ile müzikseverlerin beğenisini toplayan isimleri sahnesinde ağırlamaya hazırlanan Ege Perla’da Bahar Konserleri “KALBEN” ile başlıyor. Türkiye’deki alternatif müzik akımlarının en başarılı temsilcileri arasında yer alan Kalben, kendine özgü tarzıyla 20 Nisan, Cumartesi günü İzmirlilerin kalplerini fethetmek için Ege Perla’ya geliyor.

Müzik düşünmeye 8 yaşındayken annesinin aldığı klavyeyle başlayan ve 13 yaşında ilk gitarına kavuşan Kalben, içinden gelen şarkıları kendince, kendi sözleriyle söylüyor. Kendine has bir hayran kitlesi kazanan ve müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Kalben, İnsanların doya doya yaşayabildiği, özgür sokaklarından mutlu sesler yükselen şehirlerin kahramanlarından bahseden şarkılarını, bağır çağır ve hep birlikte söylemek için tüm müzikseverleri Ege Perla’ya davet ediyor.

Haydi Söyle, Sadece, Al Beni, Yara, Doya Doya gibi hit olmuş şarkılarının yanı sıra yeni albümünden de parçalar seslendirecek olan Kalben’in eşsiz sesi ile kendinizi ödüllendirmek ve müzik ile kalp kalbe birkaç saat geçirmek için 20 Nisan Cumartesi günü saat 19.00’da gerçekleşecek bu konseri şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın.