HABER PORT

Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Ege Aktif Eğitim Kurumları’nda Bursluluk Sınavı 12 Ocak’ta

İzmir Alsancak’ta 23 yıldır eğitim sektöründe hizmet veren Ege Aktif Eğitim Kurumları 12 Ocak 2019 Cumartesi günü bursluluk sınavı yapıyor.

23 YILLIK TECRÜBE
23 yıldır eğitim veren Ege Aktif Eğitim Kurumları, özellikle yabancı dil öğrencilerine yönelik üniversiteye hazırlık çalışmaları yapıyor. Türkiye’nin en iyi üniversitelerine her yıl onlarca öğrenci gönderiyor. Kendi yayınlarını üreten Ege Aktif uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Dışardan yayın kullanmıyor. Tüm yayınlar sınavlar kendi kadrosu tarafından üretilen eğitim kurumu eğitime ve öğrecilere bursluluk sınavı ile destek veriyor.

Her yıl derece yapan öğrenciler yetiştiren eğitim kurumu, Türkiye 1.’likleri ve ilk 100’de çeşitli dereceler kazanmış öğrencilere eğitim vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Ege Aktif Eğitim Kurumu’nda üniversiteye hazırlık programları, TYT-YDT (İngilizce) hazırlık programları yer almaktadır.

Ege Aktif Eğitim Kurumları, Kurucu Müdür Kemal Işıktaş’ın 34 yıllık eğitim tecrübesi ve alanında uzman eğitimci kadrosuyla üniversiteye hazırlıkta başarı grafiğini her geçen gün artırıyor.
Bursluluk sınavı hakkında detaylı bilgi almak için www.egeaktif.com.tr web adresini ziyaret edebilir ve 446 4866 no’lu telefonu arayabilirsiniz.