HABER PORT

Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

CHP’li Sandal’dan Özkanlar’a Pazaryeri Müjdesi

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, kapatılan Özkanlar pazaryerini çok daha modern haliyle hizmete açacaklarını müjdeledi.

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, kapatılan Özkanlar pazaryerini çok daha modern haliyle hizmete açacaklarını müjdeledi. Uzun süredir bölge halkının bu konuda bir çözüm beklediğini belirten Sandal “Pazaryeri meselesini çözeceğiz. Arkadaşlarımız yeri buldu, projesi hazır. Mansuroğlu Mahallesi’ne buradan müjde vermek istiyoruz” dedi.

Ev ve kahve ziyaretleri, pazaryeri turları, dernek ve sivil toplum kuruluşu ziyaretleri ile gün boyu Bayraklı’da halkın içinde olan CHP Belediye Başkan Adayı öğretmen Serdar Sandal, Mansuroğlu mahallesinde Eğitimciler Derneği Lokali’nde emekli öğretmenlerle buluştu. Ziyaretin ardından kapatılan Özkanlar pazaryerinde incelemelerde bulunan Sandal, göreve gelir gelmez hemen pazaryeri sorununu çözeceklerini söyledi. Sandal şöyle konuştu:

“Yasal zorunluluklar nedeniyle kapatılan Özkanlar pazaryerimizin yeniden açılması konusunda bölgede yaşayan vatandaşlarımız ve pazarcı esnafımızın haklı bir talebi vardı. Biz de bu talep üzerine arkadaşlarımızla hemen gerekli çalışmaları yaptık. Pazaryerini kuracağımız geniş bir alanı bulduk, projemizi çizdirdik. Bodrum katının tamamen yeraltı otoparkı olarak inşa edileceği proje kapsamında, zemin ve birinci katın tamamı pazaryerine ayrılacak. İkinci katta eğitim merkezi ve gençlik merkezi, üçüncü katta ise konferans salonu ve kreş inşa edilecek. Birçok birimi içinde barındıran kompleksi göreve gelir gelmez en kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız”