CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı Halil Arda, İlçe Örgütü ile birlikte seçim çalışmalarına devam ederken, bu kez durağı Binbaşı Reşatbey Mahallesi oldu. Mahalle halkının yoğun katılımıyla sıcak bir atmosferde gerçekleşen toplantıda Arda, Binbaşı Reşatbey Mahallesinin öncelikli sorunlarını tespit ettiğini söyleyerek mahallenin önemli bir ihtiyacı olan “Taziye Evi” sözünü verdi.

Halil Arda “Mevcut muhtarlık binamızı revize ederek içerisinde hem muhtarlık ofisini barındıran, hem de vatandaşlarımızın acı günlerinde taziye ziyaretlerini rahatça kabul edebilecekleri mahallemize yakışır bir yapı inşa edeceğiz.” sözleri ile büyük alkış aldı.

ANLAYIŞIMIZ “PUSULA BELEDİYECİLİK”

Donanımlı bir ekip ile yola çıktığına dikkat çeken CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı Halil ARDA ‘‘Pusula Belediyecilik’’ anlayışının altını çizdi. ARDA, kültürel, teknik, sosyal alanda birçok proje geliştirdiklerini,  bu projelerin Gaziemirlilere her alanda yol gösterici olacağını söyleyerek, projeleri anlatmak için sık sık ziyaretler gerçekleştireceğini belirtti.

“ BENİ İYİ TANIMANIZI İSTERİM”

Halil ARDA, Binbaşı Reşatbey Mahallesi halkı ile gönül bağı olduğu vurgusu yaparken, ARDA “ Önümüzde bir seçim var. Sizlerden istediğim beni iyi tanımanız. Benim samimiyet ve dürüstlüğüme inanmanız” dedi.