USD
4,7185
EURO
5,4829
ALTIN
194,1317

Lider servis kaliteli hizmet

Eskiden teknoloji insanların evine veya işyerine girmemiş iken çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak gibi günlük işler elde beden gücüyle yapılmaktaydı. Yapılan bu işlemler insanı bedenen yormakla birlikte yapılan işlem tamamen hijyenik olmuyor ve de uzun zaman alıyordu. Teknolojinin ilerlemesiyle özellikleri gündelik ev işlerini kolaylaştırmak, beden gücünü azaltmak, daha temiz bir işi daha kısa bir zamanda üretmek […]

Lider servis kaliteli hizmet
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Eskiden teknoloji insanların evine veya işyerine girmemiş iken çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak gibi günlük işler elde beden gücüyle yapılmaktaydı. Yapılan bu işlemler insanı bedenen yormakla birlikte yapılan işlem tamamen hijyenik olmuyor ve de uzun zaman alıyordu. Teknolojinin ilerlemesiyle özellikleri gündelik ev işlerini kolaylaştırmak, beden gücünü azaltmak, daha temiz bir işi daha kısa bir zamanda üretmek gibi amaçlarla birçok firma “Beyaz Eşya” adı verilen Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın gibi belli başlı ürünleri imal ettiler. Bu firmalardan biride Almanya genel merkezli ve uluslararası bir kuruluş olan Bosch firması. Öyle ki bütün malları kalitesi ile dünyada isim yapmış bu firmanın Türkiye’de birçok noktada satışı yapılmakta.  Bir marka için satış kadar servis de önemli bir durum arz etmekte. Her ne marka alırsanız alın çeşitli sebeplerle zaman içerisinde arıza yapılabilmektedir. Bu defa servis kullanıcı için oldukça önem arz etmektedir. Ferhatpaşa Arçelik Servisi olarak ihtiyaçlarınızı gidermek için hizmet sunmaktayız.

Bosch marka Buzdolabınız, Çamaşır Makineniz, Bulaşık Makineniz, Fırınınız modeli ne olursa olsun arızalandığı takdirde Fındıklı Arçelik servisimize hemen ulaşabilirsiniz. Erenköy’ün neresinde oturursanız oturun en hızlı şekilde size dönüş yapılacaktır. Servis görevlisi arkadaşlarız önce arıza hakkında detaylı bir bilgi alarak, arızayı gidermek için en kısa zamanda adresine ulaşacaklardır.

Aldığınız ürün ne kadar kaliteli olursa olsun, o ürünün servis kalitesi de oldukça önemlidir. Yoksa aldığınız ürün arıza yaptığında tamiri yapılamadıktan sonra ya da fahiş fiyata yapıldıkta sonra kalitenin bir önemi yok. Biz Bosch marka beyaz eşyanız ne olursa olsun, servis talebiniz geldiği andan itibaren size en kaliteli hizmeti sunmak için bütün gücümüzle çalışmaktayız. Ünalan Arçelik Servisi olarak her an hizmetinizdeyiz.