USD
3,7997
EURO
4,6686
ALTIN
161,7648

Lexus, ödüllü müzik yapımcısı Mark Ronson ile güçlerini birleştirdi

Sadece bir otomobil markası değil aynı zamanda yaşam tarzı markası olan Lexus, ödüllü müzik yapımcısı Mark Ronson ile güçlerini birleştirerek eşsiz bir işbirliğine imza attı. Süper coupe modeli LC’nin lansmanı için düzenlenen “MakeYour Mark” isimli organizasyon aynı zamanda LC için interaktif bir kampanyanın başlangıcını temsil ediyor. Müzik ve otomobil tutkunları, LC sürüş deneyimini bir adım […]

Lexus, ödüllü müzik yapımcısı Mark Ronson ile güçlerini birleştirdi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Sadece bir otomobil markası değil aynı zamanda yaşam tarzı markası olan Lexus, ödüllü müzik yapımcısı Mark Ronson ile güçlerini birleştirerek eşsiz bir işbirliğine imza attı. Süper coupe modeli LC’nin lansmanı için düzenlenen “MakeYour Mark” isimli organizasyon aynı zamanda LC için interaktif bir kampanyanın başlangıcını temsil ediyor.

Müzik ve otomobil tutkunları, LC sürüş deneyimini bir adım ileriye taşıyarak Ronson ile birlikte stüdyoda kendi müziklerini yaptılar. LC’nin lüks kabininden ve dünyaynın en yenilikçi müzik sanatçılarına ev sahipliği yapmış İbiza’nınmüzikal mirasından ilham alan katılımcılar, özel bir platformda, kendi müziklerini çalarak bir DJ olma şansı yakaladılar.

Sürüş ve müzik tutkunu olan Mark Ronson da, LC’yi kullandıktan sonra kendi müziğini yaptı. Lexus’un sıra dışı deneyimler yaşatma felsefesinden yola çıkılarak düzenlenen organizasyonda LC’nin teknolojisine ve sanatsal tasarımına da vurgu yapıldı. Ayrıca LC, çarpıcı Ibiza manzarası yollarında yüksek performansını da ortaya koydu.

Organizasyonun başrolünde yer alan LF-LC konsept aracın tasarımını birebir yansıtan LC coupe, kısa zamanda EyesOn Tasarım Ödülleri gibi prestijli ödüllerin sahibi oldu. LC, Lexus’un heyecan veren araçlar yaratma kültürünün en gelişmiş örneği olarak, tasarım ve mühendislik ekiplerinin yakın çalışmasını temsil ediyor.