USD
5,3182
EURO
6,0741
ALTIN
208,5924

Berkay ile Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Cumhuriyetin 94. Yılı 29 Ekim Pazar günü, Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde renkli etkinliklerle kutlanacak. Bu güne özel hazırlanan etkinlikler kapsamında; Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Berkay (Şahin) büyük bir konser ile binlerle buluşmaya hazırlanıyor. Özel sahne şovlarının ve ışık gösterilerinin de yer alacağı kutlamalarda, katılımcıları Cumhuriyet Bayramı’na yakışır, coşkulu anlar bekliyor. Ece Türkiye Proje Yönetimi […]

Berkay ile Cumhuriyet Bayramı Coşkusu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Cumhuriyetin 94. Yılı 29 Ekim Pazar günü, Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde renkli etkinliklerle kutlanacak. Bu güne özel hazırlanan etkinlikler kapsamında; Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Berkay (Şahin) büyük bir konser ile binlerle buluşmaya hazırlanıyor. Özel sahne şovlarının ve ışık gösterilerinin de yer alacağı kutlamalarda, katılımcıları Cumhuriyet Bayramı’na yakışır, coşkulu anlar bekliyor.

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin açık otopark alanında gerçekleşecek olan bu ücretsiz konser, saat 18.00’de başlayacak.

Ziyaretçilerini farklı ve nitelikli etkinliklerle buluşturan, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

Berkay ile Cumhuriyet Bayramı Coşkusu - haberport.gen.tr