USD
5,3115
EURO
6,0716
ALTIN
208,6606

Başkan Ergün Para Dedektifi'ne Yakalandı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, CNN Televizyonu’nda Cem Seymen’in sunduğu ‘Para Dedektifi’ programına konuk oldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, geçtiğimiz gün açılışı yapılan Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi’nde CNN Televizyonu’nda Cem Seymen’in sunduğu ‘Para Dedektifi’ programının çekimlerine katılarak röportaj verdi. Başkan Ergün, Cem Seymen’e Manisa Büyükşehir Belediyesinin çevreye olan […]

Başkan Ergün Para Dedektifi'ne Yakalandı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, CNN Televizyonu’nda Cem Seymen’in sunduğu ‘Para Dedektifi’ programına konuk oldu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, geçtiğimiz gün açılışı yapılan Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi’nde CNN Televizyonu’nda Cem Seymen’in sunduğu ‘Para Dedektifi’ programının çekimlerine katılarak röportaj verdi. Başkan Ergün, Cem Seymen’e Manisa Büyükşehir Belediyesinin çevreye olan duyarlılığı ve çevreye yönelik yatırımlarına değindi.

Başkan Ergün, Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi’nin geçmişi hakkında da bilgiler vererek, yapılan yatırımın Manisa’ya ve ülke ekonomisine katkısı hakkında bilgiler verdi. Ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ertuğrul Yıldırım da verdiği röportajında Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi hakkında teknik bilgiler verdi. Başkan Ergün röportaj sonunda program sunucusu Cem Seymen ve çekim ekibine teşekkürlerini ileterek, Manisa’ya özgü hediyeler takdim etti.

Başkan Ergün Para Dedektifi'ne Yakalandı - haberport.gen.tr